Konkursy i nasze osiągnięcia

KONKURS PLASTYCZNY

data aktualizacji: 14 Listopada 2017

Ola z Grupy "I", Wiktoria i Michalina z Grupy "III" oraz Agatka z Grupy 0 "A" wzięły udział w konkursie plastycznym pt: "Moje wymarzone miejsce na Ziemi" zorganizowanym przez Dzienne Centrum Aktywności w Świdniku. Dziewczynki za udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dzieci do konkursu przygotowały pani Małgorzata Tatol-Mosak, pani Barbara Muzyczuk, pani Agata Gburczyk oraz pani Violetta Ślepaczuk. Gratulujemy.

XV BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

data aktualizacji: 14 Listopada 2017

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że podczas tegorocznych XV Biegów Niepodległości w Świdniku w kategorii Bieg "Malucha" dziewczynki, Milenka z Grupy "II" zajęła pierwsze miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

23602185_322196538250073_980481154_n.jpg

Konkurs plastyczny "Susz i już"

data aktualizacji: 18 Października 2017

Dzieci z naszych Oddziałów Przedszkolnych biorą udział w konkursie plastycznym "Susz i już" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku. Niecierpliwie czekamy na ogłoszenie wyników.

II WARSZTATY LITERACKIE Z DOROTĄ GELLNER

data aktualizacji: 25 Maja 2017

23 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w II Warsztatach Literackich z Dorotą Gellner. Spotkanie zostało zorganizowane przez Przedszkole Integracyjne Nr 5 w Świdniku oraz Miejski Ośrodek Kultury. Dzieci obejrzały inscenizacje "Roztrzepana sprzątaczka" oraz "Bosa osa" przygotowane przez rodziców i nauczycieli Przedszkola Integracyjnego Nr 5.
Na scenie Centrum Kultury zaprezentował się zespół Roześmiane Nutki z Grupy 0 "B" przygotowany przez  p.Annę Lal. Rozstrzygnięty został również IV Regionalny Konkurs Plastyczny "Twórczość Doroty Gellner". Laureatką została Wiktoria Zelent z Grupy "I"", wyróżnienie otrzymał Kacper Mazurek z Grupy 0 "A" oraz Adrian Kołodziej z Grupy 0 "B". Do konkursu dzieci przygotowały p.Małgorzata Tatol-Mosak, p.Violetta Ślepaczuk oraz p.Anna Lal. Za udział dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu. Kolejne warsztaty już za rok.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

18589052_340256696390172_11682741687049699_o.jpg

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej

data aktualizacji: 15 Maja 2017

Grupa wokalna z Grupy 0 "A" zaprezentowała swoje zdolności muzyczne podczas  XXII Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej.
Organizatorem przeglądu był MOK, współorganizatorem Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Patronat honorowy nad imprezą sprawował burmistrz  Waldemar Jackson. Dzieci do występu przygotowała p.Violetta Ślepaczuk.
Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
18342280_334551813627327_5029287745932995702_n.jpg

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI I PLASTYCZNY

data aktualizacji: 15 Maja 2017

11 maja dzieci z Grupy 0 "A" i 0 "B" wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym "Twórczość Jana Brzechwy" zorganizowanym przez Przedszkolne Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku.Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki. Dzieci do konkursu przygotowały wychowawczynie p. Violetta Ślepaczuk i p.Anna Lal.
Zostały również ogłoszone wyniki  Konkursu Plastycznego.Wśród nagrodzonych znalazła się Emilka z Grupy "I", która zajęła III miejsce. Do konkursu Emilkę przygotowała wychowawczyni p. Małgorzata Tatol-Mosak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

data aktualizacji: 15 Maja 2017

12 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej "Świat w oczach dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 7 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.
Prezentacja talentów obejmowała kategorie takie jak: słowo, śpiew, taniec, dźwięk i obraz. W ramach przeglądu w hali Kina Lot została zorganizowana wystawa prac dziecięcych.
Przedszkolaki z naszych Oddziałów otrzymały tytuł Mistrzów Słowa i Śpiewu. Dzieci do Przeglądu przygotowały wychowawczynie : p.Wiesława Winiarz, p.Halina Krzysiak, p.Małgorzata Tatol-Mosak,
p. Violetta Ślepaczuk oraz p.Anna Lal.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PRZEGLĄD PIOSENKI WIOSENNEJ

data aktualizacji: 27 Marca 2017

22 marca odbył się w naszym Przedszkolu Przegląd Piosenki Wiosennej. Swoje talenty muzyczne zaprezentowały dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.Przebrania uczestników były bardzo wiosenne i zielone, ponieważ tego dnia obchodziliśmy również Zielony Dzień. Organizatorem tego muzycznego wydarzenia była pani Violetta Ślepaczuk, akompaniowała pani Agnieszka Czajka.

KONKURS PLASTYCZNY "TRZEJ KRÓLOWIE"-WYNIKI

data aktualizacji: 04 Stycznia 2017

Miło jest nam ogłosić, że w konkursie plastycznym "Trzej Królowie" zorganizowanym z okazji Orszaku Trzech Króli przez Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka  nasi podopieczni z Grupy "I" oraz Grupy "II" zdobyli główne nagrody.
W kategorii dzieci 3-4 letnich z Grupy "I" Julian Lubowiecki zdobył I miejsce, Wiktoria Zelent zdobyła II miejsce. Dzieci do konkursu przygotowała wychowawczyni p. Małgorzata Tatol-Mosak, w Grupie "II" wyróżnienie zdobyła Michalina Morawska pod kierunkiem wychowawczyni p. Haliny Krzysiak.
W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek.
Wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali Orszaku 13 stycznia 2017 r. o 17.00 w sali kameralnej MOK.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KONKURS PLASTYCZNY -WYNIKI

data aktualizacji: 28 Listopada 2016

Jest nam miło poinformować,że dwoje dzieci z Grupy 0 "A" otrzymały nagrody w konkursie plastycznym "Las w jesiennych barwach" zorganizowanym przez Przedszkole Bajkowy Świat.
III miejsce otrzymała Julia Olech, wyróżnienie otrzymała Agata Brus. Do konkursu przygotowała dzieci Pani Violetta Ślepaczuk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<< 1 2 3 4 >>